bip

 

2 grudnia 2023 roku w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej odbył się koncert „WyTwórcy Kultury”. Uroczystość zorganizowali Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki oraz Podlaski Instytut Kultury.

W czasie uroczystości uhonorowano ośrodki kultury, które szczególnie angażują się we współpracę z Podlaskim Instytutem Kultury w Białymstoku .

Przedstawicielki Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach odebrały nagrodę z rąk Artura Kosickiego, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Wiktorii Wnorowskiej i Agnieszki Jabłońskiej, dyrekcji Podlaskiego Instytutu Kultury. 

Wyróżnienie otrzymaliśmy za to, że każdego dnia pracujemy na to, aby kultura w województwie podlaskim i w naszej małej ojczyźnie była skrojona na miarę, aby jej odbiorcy wychodzili od nas usatysfakcjonowani i wracali po więcej.

Jak powiedziała Wiktoria Wnorowska – dyrektor Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku: Chciałabym serdecznie podziękować za trud i zaangażowanie, które wkładacie na co dzień. Za wieloletnią i wielowątkową naszą przygodę. Za współpracę z Podlaskim Instytutem Kultury. Dziękuję, że realizujecie w swoich miejscowościach piękne projekty, za to, że w swoich małych ojczyznach robicie wyjątkowe rzeczy. To jest wasz dzień.

Serdecznie dziękujemy za docenienie! Ta nagroda to motywacja, aby jeszcze więcej i lepiej działać.

Imprezie towarzyszył koncert zespołu LemOn.

 

Foto: CKB Sokoły, PIK Podlaskie

 

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach