12 marca 2023 roku w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Kobiet”.  Józef Zajkowski, wójt gminy Sokoły, powitał zgromadzonych, złożył paniom życzenia i podkreślił rolę kobiety w życiu rodzinnym i społecznym. Małgorzata Grabowska, dyrektor CKB, przybyłym panom życzyła pomyślności, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Jedną z atrakcji był koncert muzyczny przygotowany pod kierunkiem instruktora Piotra Ostrowskiego. Julia Dmuchowska i Bronisław Nowak, najmłodsi śpiewacy wykonali piosenki „Ładne oczy masz” i „Dozwolone od lat 18”. Chór Harmonica wykonał utwory: „Stand by me”, „Dopóki jesteś” (Solo: Jan Mokrzewski) oraz „Falling in love” z Piotrem Ostrowskim w roli Elvisa Presleya. Publiczność bardzo żywiołowo przyjęła wszystkich wykonawców.

Józef Zajkowski, wójt gminy Sokoły, wręczył zespołowi grawerton w podziękowaniu za uświetnienie Noworocznej Gali Agrobiznesu w Warszawie.

Ciekawym punktem programu były warsztaty kosmetologiczne. Pani Monika Malinowska opowiadała o prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, uczestnicy mogli wykonać również badanie składu ciała.

Składamy serdeczne podziękowanie paniom z Sokolskiego Klubu Seniora, Koła Gospodyń Wiejskich „Narwiański Babiniec” w Waniewie oraz dzieciom uczęszczającym na zajęcia za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla naszych gości.

Miłym akcentem była wystawa prac wielkanocnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Kolektyw” w Starych Raciborach.

Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń i pozostanie na długo w pamięci. Dziękujemy za przybycie!

 

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

 

Zdjęcia ze spotkania z okazji „Dnia Kobiet”