23 listopada 2022 roku w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach odbył się Andrzejkowy Wieczorek Taneczny.

Zabawę poprowadził pan Wojciech Ostrowski z Ostrowscy Band. Już podczas pierwszego tańca parkiet wypełnił się po brzegi. Uczestnicy naszego spotkania wykazali się niesamowitą energią. Nie zabrakło także wzruszeń i uśmiechów. Wspaniała atmosfera, doskonała muzyka, dobry humor gwarantowały zebranym udaną zabawę.

Pięć par wzięło udział w Konkursie Tanecznym. Oceniane były tradycyjne tańce: walc, tango i polka. Małgorzata Grabowska, p.o. dyrektora CKB, wręczyła uczestnikom konkursu upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za ich obecność i wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że takie wieczorki na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszej gminy oraz będą gromadziły wspaniałe grono ludzi chętnych do wspólnego spędzania czasu.

 

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

Zdjęcia z Andrzejkowego Wieczorku Tanecznego