23 listopada 2022 roku członkowie Sokolskiego Klubu Seniora wybrali się na koncert „10 Tenorów” w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

„Koncert 10 Tenorów” to wyjątkowe wydarzenie, potęga wspaniałych głosów! Podczas tego magicznego wydarzenia można było doświadczyć wielu emocji od wzruszenia aż po gromki śmiech. To prawdziwa muzyczna uczta. Na scenie pojawili się artyści z Odessy i Kijowa.

Podczas wydarzenia zorganizowana została zbiórka pieniężna SERCEM z UKRAINĄ . Zebrane podczas koncertu pieniądze w całości zostaną przekazane na pomoc artystom z Ukrainy i im rodzinom.

Na portalu biletyna.pl zamieszczona jest krótki opis wykonawców:

„Potrafią wszystko (nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie... Co więcej - dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych - wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że "We Are The Champions".”

Wyjazdy kulturalne dają uczestnikom Sokolskiego Klubu Seniora wiele radości i pozytywnej energii oraz wrażeń estetycznych. 

CKB w Sokołach

 

Zdjęcia z koncertu