11 września 2022 r. jednostka Ochotniczej Straż Pożarnej w Bruszewie reprezentowała naszą gminę w X Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Wysokiem Mazowieckiem. 

W sportowych zmaganiach wzięło udział dziewięć jednostek OSP z całego powiatu wysokomazowieckiego. Najlepszą jednostką w ćwiczeniu bojowym i sztafecie była jednostka z naszej gminy, która zajęła 1 miejsce i będzie reprezentowała powiat wysokomazowiecki w zawodach wojewódzkich przewidzianych na wiosnę przyszłego roku.

17 listopada br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Sokołach Wójt Gminy Sokoły Józef Zajkowski w obecności Radnych złożył na ręce Prezesa OSP Bruszewo Tomasza Kruszewskiego podziękowania całej jednostce. Strażacy otrzymali również nagrodę  w postaci - rozdzielacza sportowego, dwa węże ssawne sportowe, dwie prądnice sportowe i klucz sportowy aluminiowy.

Miejmy nadzieję, że nowy sprzęt umożliwi odpowiednie przygotowanie do następnego etapu zmagań.

Życzymy powodzenia.

 

Katarzyna Komar