30 września seniorzy z naszego klubu obejrzeli spektakl komediowy „Pomoc domowa” w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Tekst Marca Camolettiego w przekładzie Bartosza Wierzbięty i reżyserii Witolda Mazurkiewicza oraz znakomita obsada sprawiły wiele radości uczestnikom wyjazdu.
4 października seniorzy uczestniczyli w Koncercie Na Rzecz Dzieci z Dystrofią Mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Gwiazdą wieczoru była oczywiście Beata i BAJM - zespół stworzony w Lublinie przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Grupa wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki. Duże wrażenie na naszych seniorach wywarł również budynek opery i jego otoczenie.
Wyjazdy kulturalne dają uczestnikom Sokolskiego Klubu Seniora wiele radości i pozytywnej energii oraz wrażeń estetycznych.

Foto.: Irena Matejczyk, Kurier Poranny
CKB w Sokołach