Konkurs ten ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych. Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historie pożarnictwa.

Na etapie gminnym zgłoszono 108 prac w poszczególnych kategoriach wiekowych: 101 prac indywidualnych oraz jedna praca grupowych.

Prace oceniało jury w składzie: Marcin Kruszewski – przewodniczący jury, Mirosława Kruszewska, Wanda B. Idźkowska, Bożena Brzozowska, Mariola Jamiołkowska, Małgorzata Grabowska, Agnieszka Kurzyna.

 

OCENA JURY, PRACE NAGRODZONE

GRUPA WIEKOWA

MIEJSCE

OSOBA WYGRANA

I grupa:

przedszkola

1

Krystian K.

2

Julia B.

3

Zofia Ś.

II grupa:

szkoła podstawowa

klasy I-III

1

Julia P.

2

Kamila F.

3

Łukasz Ś.

III grupa:

szkoła podstawowa

klasy IV-VI

1

Oliwia Ś.

2

Julia P.

3

Aleksander B.

IV grupa:

szkoła podstawowa

klasy VII-VIII

1

Kinga P.

2

Agata J.

3

Ewelina S.

V grupa:
szkoły średnie

-

brak prac

VI grupa:
dorośli

1

Mariola P.

2

Waldemar P.

3

Katarzyna Ł.

WYRÓŻNIENIE

-

Punkt Przedszkolny „Grupa Smerfy”
Szkoła Podstawowa w Sokołach

 

Jury nagrodziło najpiękniejsze prace, jednak doceniło staranność i zaangażowanie każdego uczestnika w postaci dyplomu i słodkości.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na wyższych szczeblach konkursu. Trzymamy kciuki za wygraną!

Galeria zdjęć 

CKB w Sokołach