22 Styczeń 2018    |    Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeTradycja regionuOgłoszenie o konsultacjach

Ogłoszenie o konsultacjach

Wójt Gminy Sokoły, zarządzeniem nr 17.2016 ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych na potrzeby opracowania Zintegrowanego Programu Rewitalizacji Gminy Sokoły na lata 2015-2025”.
Celem konsultacji społecznych jest zapewnienie aktywnego udziału społeczności lokalnej przy opracowaniu programu rewitalizacji, pozyskanie partnerów do realizacji projektów rewitalizacyjnych, maksymalizacja efektywności i trafności wypracowanych kierunków działań.
Program Rewitalizacji to dokument, który określa kierunki działań rewitalizacyjnych. Zadania rewitalizacji to nie tylko remonty zniszczonych budynków czy też tylko ochrona zabytków. Dzisiejsza rewitalizacja obejmuje także złożone problemy środowiskowe, społeczne i rozwojowe.
Przesyłając zgłoszenia mają Państwo możliwość aktywnie włączyć się w proces rewitalizacji Gminy Sokoły, rozumiany jako kompleksowa strategia podniesienia jakości życia mieszkańców, zarówno poprzez inwestycje w infrastrukturę, jak i poprzez organizację akcji społecznych. Ponadto wpisanie planowanych przez siebie działań do Zintegrowanego Programu Rewitalizacji zapewni Państwa przedsięwzięciom solidne podstawy do ubiegania się w przyszłości o fundusze unijne w najbliższych latach.
Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy dla proponowanych działań społecznych i inwestycyjnych. Wypełnione i podpisane przez wnioskodawcę lub organizatora / realizatora karty należy złożyć w terminie do 20 czerwca br. w sekretariacie Urzędu Gminy Sokoły ul. Rynek Mickiewicza 1 w Sokołach.


Karta zadaniowa

Wójt Gminy Sokoły
Józef Zajkowski

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly