Drukuj

 

Rozkład jazdy autobusów szkolnych dla uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej w Sokołach w okresie 18-29 stycznia 2021 r.

 

Miejscowość

Godz.

przyjazdu

Godz.

odjazdu

I trasa

Sokoły

7.10

13.30

1.       Leśniewo-Niedźwiedź

7.20

13.40

2.       Jamiołki-Piotrowięta

7.30

13.50

3.       Ruś Nowa

7.39

13.59

4.       Ruś Stara

7.41

14.01

5.       Bruszewo-Borkowizna

7.45

14.05

6.       Sokoły Kolonia

7.46

14.06

Sokoły

7.50

14.10

II trasa

Sokoły

 7.55

14.15

1.       Roszki-Leśne

8.05

14.25

2.       Roszki-Chrzczony

8.07

14.27

3.       Kruszewo-Brodowo

8.09

14.29

4.       Roszki-Ziemaki

8.14

14.35

5.       Krzyżewo

8.17

14.37

6.       Jabłonowo-Kąty

8.20

14.40

7.       Truskolasy-Lachy

8.23

14.43

8.       Czajki

8.28

14.48

9.       Truskolasy-Niwisko

8.32

14.52

10.   Truskolasy-Wola

8.35

14.55

11.   Truskolasy-Olszyna

8.37

14.57

12.   Idźki-Młynowskie

8.39

14.59

13.   Kruszewo-Brodowo

8.40

15.00

Sokoły

8.45

15.05

III trasa

Sokoły

7.15

13.30

1.       Noski-Śnietne

7.25

13.40

2.       Rzące

7.30

13.45

3.       Porośl-Wojsławy

7.40

13.55

4.       Porośl-Głuchy

7.42

13.57

5.       Porośl-Kije

7.45

14.00

6.       Nowe Racibory

7.50

14.05

7.       Pęzy

7.57

14.12

8.       Drągi

8.00

14.15

9.       Dworaki-Staśki kolonia

8.05

14.20

10.   Dworaki-Staśki

8.09

14.24

11.   Perki-Wypychy

8.13

14.28

12.   Perki-Lachy

8.15

14.30

13.   Roszki-Sączki

8.20

14.35

14.   Perki-Mazowsze

8.25

14.40

15.   Perki-Franki

8.30

14.45

16.   Perki-Bujenki

8.35

14.50

Sokoły

   8.40

15.00