16 Lipiec 2018    |    Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeGminaSołectwaRady sołeckie sołectw gminy Sokoły w kadencji 2015-2019

Rady sołeckie sołectw gminy Sokoły w kadencji 2015-2019

Rady sołeckie sołectw gminy Sokoły w kadencji 2015-2019

Lp.

Wieś sołecka

Imię i nazwisko sołtysa

(przewodniczącego rady sołeckiej)

Imiona i nazwiska

członków rady sołeckiej

1.

Bruszewo

Jarosław Śliwowski

Radosław Choiński

Dariusz Zarzecki

Marian Bruszewski

2.

Bruszewo-Borkowizna

Paweł Mitrusiak

 

3.

Bujny

Wiesław Kulesza

Grzegorz Jamiołkowski

Piotr Bujno

4.

Chomice

Andrzej Jarczewski

Edward Żur

Tadeusz Trojan

5.

Czajki

Marek Czajkowski

Wiesław Czajkowski

Dariusz Czajkowski

6.

Drągi

Henryk Perkowski

Marek Raciborski

Jarosław Kulesza

7.

Dworaki-Pikaty

Marian Dworakowski

Dariusz Zalewski

Zbigniew Perkowski

Stanisław Jankowski

8.

Dworaki-Staśki

Michał Dworakowski

Janina Dworakowska

Stanisława Wasilewska

9.

Idźki Młynowskie

Eugeniusz Idźkowski

Andrzej Płoński

Dariusz Kruszewski

Kazimierz Roszkowski

10.

Idźki Średnie

Daniel Idźkowski

Tadeusz Idźkowski

Leszek Czajkowski

Arkadiusz Zarzecki

11.

Idźki-Wykno

Izabela Perkowska

Sławomir Roszkowski

Wiesław Idźkowski

Agnieszka Perkowska

12.

Jabłonowo-Katy

Radosław Truskolawski

Leszek Jabłonowski

Mariusz Jabłonowski

Mirosław Falkowski

13.

Jabłonowo-Wypychy

Stanisław Banach

Stanisław Łupiński

Stanisław Hieronim Łupiński

Barbara Łapińska

14.

Jamiołki-Godzieby

Jerzy Jamiołkowski

Andrzej Jamiołkowski

Andrzej Kurzyna

Kazimierz Jabłoński

15.

Jamiołki-Kowale

Paweł Mankiewicz

Stanisław Faszczewski

Leszek Kulesza

Andrzej Jamiołkowski

16.

Jamiołki-Piotrowięta

Andrzej Jamiołkowski

Ryszard Jamiołkowski

Jerzy Jabłonowski

Andrzej Choiński

17.

Jamiołki-Świetliki

Bogusława Kierzkowska

Grzegorz Jamiołkowski

Zofia Jamiołkowska

18.

Jeńki

Mirosław Tarnowski

Mirosław Maleszko

Mirosław Łupiński

Joanna Śliwonik

Zbigniew Żur

Beata Płońska

19.

Kowalewszczyzna

Elżbieta Jarmuszewska

Tadeusz Sołowianiuk

Wiesława Ciborowska

Henryk Godlewski

Adam Dawidko

20.

Kowalewszczyzna- Folwark

Jan Jamiołkowski

Ireneusz Mojkowski

Antoni Łupiński

Waldemar Sienkiewicz

21.

Kruszewo-Brodowo

Bożenna Żukowicz

Piotr Płoński

Jan Czajkowski

Małgorzata Kamińska

Krystyna Kamińska

22.

Kruszewo-Głąby

Antoni Ożarowski

Wiesław Piszczatowski

Paweł Bystrowski

Grzegorz Kamiński

23.

Kruszewo-Wypychy

Piotr Komar

Hanna Martyniak

Konrad Szyszko

24.

Krzyżewo

Nie wybrano

25.

Mojsiki

Jerzy Wołpiuk

Marian Wołpiuk

Sebastian Trypuz

26.

Noski Śnietne

Nie wybrano

27.

Nowe Racibory

Krzysztof Grabowski

Tomasz Bujno

Zbigniew Czajkowski

Krystyna Krassowska

28.

Perki-Bujenki

Marek  Roszkowski

Władysław Raciborski

Barbara Roszkowska

29.

Perki-Franki

Witold Porowski

Jan Perkowski

Zbigniew Roszkowski

30.

Perki-Karpie

Piotr Zalewski

Andrzej Roszkowski

Henryk Moczulski

Zdzisław Kołakowski

31.

Perki-Lachy

Marcin Roszkowski

Piotr Roszkowski

Ewa Kruszewska

Stanisław Trzeszczkowski

32.

Perki-Mazowsze

Marek Perkowski

Wiesław Perkowski

Marcin Perkowski

Marek Perkowski

33.

Perki-Wypychy

Franciszek Kurzyna

Radosław Dworakowski

Dariusz Jabłoński

Franciszek Kurzyna

34.

Pęzy

Witold Pęza

Jan Pęza

35.

Porośl-Kije

Tadeusz Brzozowski

Andrzej Jamiołkowski

Krzysztof Porowski

Grzegorz Stachurski

36.

Roszki-Chrzczony

Henryk Idźkowski

Zofia Dzierżanowska

37.

Roszki Leśne

Robert Krasowski

Tomasz Falkowski

Agnieszka Nasiłowska

38.

Roszki Sączki

Czesław Choiński

Danuta Backiel

Marianna Dworakowska

Czesław Perkowski

39.

Roszki Ziemaki

Marek Roszkowski

Rafał Jabłoński

Karol Perkowski

Henryk Roszkowski

40.

Rzące

Antoni Rząca

Tadeusz Łupiński

Adam Śnieciński

41.

Sokoły I

Elżbieta Jamiołkowska

Wojciech Polowczyk

Henryka Mojsa

Salwina Godlewska

42.

Sokoły II

Iwona Szorc

Iwona Bruszewska

Barbara Dworakowska

Ewelina Rokicka

43.

Stare Racibory

Zenon Zalewski

Edward Szydłowski

44.

Stare Truskolasy

Józef Jamiołkowski

Włodzimierz Jamiołkowski

Radosław Frankowski

45.

Truskolasy-Lachy

Teresa Dardzińska

Janusz Truskolaski

Jerzy Perkowski

Janusz Dardziński

46.

Truskolasy-Olszyna

Mariusz Idźkowski

Stanisław Kruszewski

Andrzej Raciborski

Wiesław Roszkowski

47.

Truskolasy-Niwisko

Waldemar Kulesza

Marek Kruszewski

Tadeusz Łapiński

Andrzej Łapiński

48.

Truskolasy-Wola

Krzysztof Kulikowski

Piotr Perkowski

Robert Kulesza

49.

Waniewo

Regina Kociakowska

Bożena Piekarska

Ewa Budniak

Marianna Dziejma

 

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly