23 Lipiec 2017    |    Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeGminaSołectwaWYKAZ SOŁTYSÓW GMINY SOKOŁY 2015 - 2019

WYKAZ SOŁTYSÓW GMINY SOKOŁY 2015 - 2019

Lp.

Imię i nazwiskoWieś sołecka

 1.

Jarosław Śliwowski

Bruszewo

 2.

Paweł Mitrusiak

Bruszewo-Borkowizna

 3.

Wiesław Kulesza

Bujny

 4.

Andrzej Jarczewski

Chomice

 5.

Marek Czajkowski

Czajki

 6.

Henryk Perkowski

Drągi

 7.

Marian Dworakowski

Dworaki-Pikaty

 8.

Michał Dworakowski

Dworaki-Staśki

 9.

Eugeniusz Idźkowski

Idźki Młynowskie

 10.

Zdzisława Kulesza

Idźki Średnie

 11.

Izabela Perkowska

Idźki-Wykno

 12.

Radosław Truskolawski

Jabłonowo-Katy

 13.

Stanisław Banach

Jabłonowo-Wypychy

 14.

Jerzy Jamiołkowski

Jamiołki-Godzieby

 15.

Paweł Mankiewicz

Jamiołki-Kowale

 16.

Andrzej Jamiołkowski

Jamiołki-Piotrowięta

 17.

Bogusława Kierzkowska

Jamiołki-Świetliki

 18.

Jolanta Zdunko

Jeńki

 19.

Elżbieta Jarmuszewska

Kowalewszczyzna

 20.

Jan Jamiołkowski

Kowalewszczyzna-Folwark

 21.

Bożena Żukowicz

Kruszewo-Brodowo

 22.

Antoni Ożarowski

Kruszewo-Głąby

 23.

Patrycja Kukowska

Kruszewo-Wypychy

 24.

Nie wybrano

Krzyżewo

 25

Jerzy Wołpiuk

Mojsiki

 26

Nie wybrano

Noski Śnietne

 27

Krzysztof Grabowski

Nowe Racibory

 28.

Marek Roszkowski

Perki-Bujenki

 29.

Witold Porowski

Perki-Franki

 30.

Piotr Zalewski

Perki-Karpie

 31.

Marcin Roszkowski

Perki-Lachy

 32. 

Marek Perkowski

Perki-Mazowsze

 33.

Wacław Jabłoński

Perki-Wypychy

 34.

Jan Kikolski

Pęzy

 35.

Tadeusz Brzozowski

Porośl-Kije

 36.

Henryk Idźkowski

Roszki-Chrzczony

 37.

Robert Krasowski

Roszki Leśne

 38.

Czesław Choiński

Roszki Sączki

 39.

Marek Roszkowski

Roszki Ziemaki

 40.

Antoni Rząca

Rzące

 41.

Elżbieta Jamiołkowska

Sokoły I

 42.

Iwona Szorc

Sokoły II

 43.

Zenon Zalewski

Stare Racibory

 44.

Józef Jamiołkowski

Stare Truskolasy

 45.

Teresa Dardzińska

Truskolasy-Lachy

 46.

Mariusz Idźkowski

Truskolasy-Olszyna

 47.

Waldemar Kulesza

Truskolasy-Niwisko

 48.

Krzysztof Kulikowski

Truskolasy-Wola

 49.

Regina Kociakowska

Waniewo

 

 

 

ceidg


logo-ostrzezenie

arr