25 Marzec 2019    |    Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeBiegi przełajowe w Szkole Podstawowej w Bruszewie!
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018rootbiegi-przelajowerootBiegi21.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Biegi przełajowe w Szkole Podstawowej w Bruszewie!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018rootbiegi-przelajowerootBiegi21.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}/2018/biegi-przelajowe/Biegi21.JPG{/gallery}

22 marca przy SP w Bruszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wysokomazowieckiego w drużynowych biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 300 uczestników z 9 szkół. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: dyrektor SP w Bruszewie – pani Krystyna Leśniewska i prezes PSZS w Wysokiem Mazowieckiem – Bogusław Bieliński.  Mimo dość mroźnej aury zawodnicy pokazali wielki hart ducha i w świetnej kondycji mijali linię mety. Sześciu najlepszych zawodników z każdego biegu, oraz trzy najlepsze szkoły w kategorii drużynowej uzyskiwało awans na półfinał wojewódzki, który odbędzie się w Rybakach koło Miastkowa - 7 kwietnia br. Duży sukces odnieśli uczniowie SP w Bruszewie. Mistrzami powiatu zostali – Weronika Klepacka z kl. IV i Piotr Bagiński z Kl. VI. Trzecie miejsca zdobyli – Magda Jamiołkowska i Jakub Jamiołkowski – obydwoje z Klasy Vi. Drużynowo uczniowie z Bruszewa, w kategorii dziewcząt i chłopców  szkół podstawowych, w ramach Igrzysk Dzieci  zajęli IV miejsce. Życzymy im oraz Patrykowi Kruszewskiemu z klasy VII, który był 5, a wraz z kolegami ze swojej klasy zajął III miejsce drużynowo  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej -  dalszych sukcesów. Po raz kolejny duże słowa uznania należą się rodzicom, którzy zapewnili gorącą herbatę wszystkim uczestnikom i przepyszne ciasto. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny, pomysłodawca i organizator imprezy, Andrzej Niwiński – nauczyciel wf w Bruszewie.

Dyrektor SP w Bruszewie

Krystyna Leśniewska

Galeria zdjęć 

 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly