25 Marzec 2019    |    Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeDzień Kobiet i Mężczyzn w CKB w Sokołach

Dzień Kobiet i Mężczyzn w CKB w Sokołach

We wtorek, 6 marca 2018 r., w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Kobiet i Mężczyzn”. Oficjalną część uroczystości rozpoczęła Pani Agnieszka Kurzyna, dyrektor CKB w Sokołach. Następnie Pan Józef Zajkowski, Wójt Gminy Sokoły, złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Jedną z atrakcji był koncert wokalno-instrumentalny przygotowany pod kierunkiem instruktora Piotra Ostrowskiego. Zuzanna Wyszyńska zaśpiewała piosenkę „Radość najpiękniejszych lat”, natomiast Łukasz Kamiński zaprezentował „Na ziemi jest o niebo lepiej”. Zespół dziecięcy wykonał utwór z rep. Skaldów „Prześliczna wiolonczelistka”. Panowie: Piotr Ostrowski, Adam Gosk, Patryk Gajek, Jan Mokrzewski i Łukasz Kamiński brawurowo wyśpiewali hit „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. Publiczność bardzo żywiołowo i owacyjnie przyjęła wszystkich wykonawców.      

Kolejną atrakcją był występ Kabaretu z Konopi.  Grupa powstała w 2004 r. w Kielcach. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie. Kabaret jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko. Dzięki świetnemu kontaktowi z publicznością ich występy to niepowtarzalne wydarzenia. W repertuarze mają kilkadziesiąt skeczy i piosenek. W Sokołach zaprezentowali swoje najciekawsze numery m. in.: „Totolotek”, „Kelner”, „Randka”. 

Na przybyłych i występujących czekał słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń oraz pozostanie na długo w pamięci. Dziękujemy za przybycie!

Dziękujemy również Warsztatom Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach za wystawienie się ze stoiskiem z rękodziełem.

 
Monika Żukowicz 
CKB w Sokołach
 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly