21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeWspólne spotkanie opłatkowe w CKB w Sokołach

Wspólne spotkanie opłatkowe w CKB w Sokołach

16 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia prowadzone w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach wraz z całymi rodzinami. W spotkaniu uczestniczyli również: Hanna Maria Kurzyna - przewodnicząca Rady Gminy Sokoły, Józef Zajkowski - Wójt gminy Sokoły, Irena Bruszewska - Skarbnik gminy Sokoły, Ks. Czesław Małż, proboszcz Parafii Sokoły oraz ksiądz rekolekcjonista o. Krzysztof Kołodyński SVD, Waldemar Kikolski - dyrektor Szkoły Podstawowej w Sokołach.

Spotkanie rozpoczęły dzieci z koła teatralnego z CKB w Sokołach, które wprowadziły zebranych w klimat świąt recytując wiersze bożonarodzeniowe. Wystąpili: Magdalena Żukowicz, Gabriela Szablak, Anna Bruszewska, Karolina Godlewska, Olga Jabłońska, Gabriela Antończuk, Aleksander Bruszewski i Emilia Zajkowska.
Świąteczne życzenia w imieniu własnym i pracowników złożyła Dyrektor CKB w Sokołach Agnieszka Kurzyna. W imieniu samorządu głos zabrał wójt gminy Sokoły Józef Zajkowski, a błogosławieństwa udzielił ksiądz rekolekcjonista.
Zgromadzeni złożyli sobie świąteczne życzenia i połamali się opłatkiem. A następnie zasiedli do słodkiego poczęstunku. Imprezie towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.
 
Dziękujemy wszystkim przybyłym, że zechcieli spotkać się w zimowe popołudnie by wspólnie połamać się opłatkiem i cieszyć się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.
 
Monika Żukowicz
CKB w Sokołach
 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly