15 Listopad 2018    |    Imieniny: Amelia, Albert, Leopold

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeHarmonica w sercu Żuław – Nowym Stawie

Harmonica w sercu Żuław – Nowym Stawie

Dnia 24 listopada 2017 roku zespół Harmonica koncertował w Galerii Żuławskiej w Nowym Stawie. Jest to niewielkie miasteczko koło Malborka. W repertuarze zespołu znalazły się standardy rozrywkowe takie jak: „Falling in love”, „Kto za tobą w szkole ganiał”, „The lions sleeps tonihgt”, „Czaje szukarije”, „Dopóki jesteś” (solo Łukasz Kamiński), a także utwory bardziej stonowane: „Halleluja”, „Nobody knows”. Po raz pierwszy zespół zaprezentował publiczności utwór „Tolerancja” ze zwrotkami w wykonaniu Jana Mokrzewskiego. Solowe utwory zaśpiewali Zuzanna Wyszyńska „Dobranoc panowie” i Łukasz Kamiński „Jak na lotni”. 

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie panu Krzysztofowi Osijewskiemu, dyrektorowi Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki. Publiczności zgromadzonej na koncercie jesteśmy wdzięczni za ciepłe przyjęcie i sympatyczną atmosferę.
W kolejne dni rozpoczęliśmy zwiedzanie Żuław i Pomorza. Rano odwiedziliśmy Muzeum Zamkowe w Malborku. Wspaniała, gotycka budowla na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Później  wyruszyliśmy do Trójmiasta. W Gdyni zwiedzaliśmy Akwarium Gdyńskie oraz Centrum Nauki „Experyment”, w Gdańsku zaś stare miasto, nabrzeże Motławy, Bazylikę Mariacką, fontannę Neptuna, Muzeum II Wojny Światowej. 
Do domu wróciliśmy pełni wrażeń i ciekawych przeżyć, a także z nową energią i zapałem do pracy.
 
Monika Żukowicz
Agnieszka Kurzyna
CKB w Sokołach   
 
Więcej na YouTube
 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly