19 Lipiec 2018    |    Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: Home"Koncertowe Lato" w Sokołach

"Koncertowe Lato" w Sokołach

W niedzielę, 9 lipca 2017 roku na placu rekreacyjnym przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach odbył się Festyn "Koncertowe Lato". Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Józef Zajkowski, Wójt Gminy Sokoły w imieniu własnym oraz Dyrektora Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach – Agnieszki Kurzyna.

Na placu rekreacyjnym czekały atrakcje dla dzieci i młodzieży: dmuchane zabawki, kule wodne, eurobungee, trampolina, basen z piłeczkami, kąciki artystyczne, animacje, stoiska z zabawkami, lody, pop corn, wata cukrowa.
Biblioteka Publiczna nagrodziła swoich najmłodszych i najaktywniejszych czytelników wśród dzieci i młodzieży. Upominki wręczyli: Agnieszka Kurzyna, Dyrektor CKB w Sokołach, Małgorzata Grabowska, starszy bibliotekarz oraz Józef Zajkowski, Wójt Gminy Sokoły.
Następnie przed publicznością zaprezentował się zespół Harmonica oraz młodsi i starsi uczestnicy warsztatów muzycznych prowadzonych przez Piotra Ostrowskiego w CKB w Sokołach. 
Koncerty muzyczne zespołów OLDSTYLE, BLUE MAHOE, MOMENT wspaniale bawiły zgromadzoną publiczność. Natomiast Kabaret Bajeczka rozbawił zgromadzonych do łez.
Największą atrakcją okazał się koncert Formacji BORYSS. Paweł, pochodzący z naszej gminy, wspaniale zaśpiewał i zaprezentował się na scenie. 
Na zakończenie pokaz ognia i iskier zaprezentowała grupa Czupakabra z Białegostoku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!
 
Składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.
 
Dyrektor i pracownicy CKB w Sokołach 
 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly