28 Maj 2018    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeZakończenie sezonu w CKB w Sokołach

Zakończenie sezonu w CKB w Sokołach

27 czerwca 2017 roku dyrektor i pracownicy Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach zorganizowali zakończenie sezonu uczestnikom zajęć dziecięcych prowadzonych w naszej placówce. W roku szkolnym dzieci korzystały z zajęć muzycznych, nauki gry na instrumentach, plastycznych, teatralnych i kreatywnych.

Tym razem wybraliśmy się do siedziby Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem ekspozycję przyrodniczą, podziwialiśmy widoki z wieży widokowej przy pałacyku w Kurowie, a także przyglądaliśmy się różnym gatunkom roślin i zwierząt (szczególnie ptakom) spacerując po kładce edukacyjnej nad rzeką Narew.

Uczestnicy sami przygotowali posiłek - przy ognisku upiekli kiełbaski i bułeczki. Wspólnie bawiliśmy się w gry i zabawy interaktywne.

Na zakończenie spotkania pani Agnieszka Kurzyna, dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach, wręczyła uczestnikom pamiątkowe dyplomy.

Natomiast 30 czerwca 2017 roku młodzież i dorośli podsumowali swoją całoroczną pracę na spotkaniu integracyjnym w Waniewie. Omówiliśmy również plany na najbliższą przyszłość. Na przybyłych czekały ciepłe przekąski z grilla oraz wspólna zabawa przy dobrej muzyce.

Zwiedziliśmy również kładkę Waniewo- Śliwno oraz towarzyszącą infrastrukturę turystyczną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a także za całoroczną pracę w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach. Zapraszamy do dalszej, owocnej współpracy.

Galeria zdjęć

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly