21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeSeniorzy w "Ziołowym Zakątku"

Seniorzy w "Ziołowym Zakątku"

21 czerwca 2017 roku odbyły się zorganizowane przez szepietowskie stowarzyszenie „Artszep” Regionalne Prezentacje Dorobku Artystycznego Seniorów w "Ziołowym Zakątku" w Korycinach. Naszą gminę reprezentowała grupa seniorów skupiona przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach.

Spotkania seniorów są imprezą kulturalną skupiającą przede wszystkim osoby starsze należące do klubów seniora działających na terenie powiatu wysokomazowieckiego, ale nie tylko. W tegorocznej edycji Prezentacji udział wzięli członkinie i członkowie Klubów Seniora z Ciechanowca, Klukowa, Kuczyna, Kulesz Kościelnych, Szepietowa, Sokół i Wysokiego Mazowieckiego oraz zaprzyjaźnione Kluby Seniora spoza naszego powiatu.

Seniorzy przedstawili swój dorobek artystyczny. Ze sceny zabrzmiały znane i trochę zapomniane piosenki, gawędy, małe formy kabaretowe, poezja. Prezentowano również dorobek malarski, rękodzieło, papieroplastykę, decoupage, papierową wiklinę.

Zwiedzanie Podlaskiego Ogrodu Ziołowego było dodatkową, bardzo miłą atrakcją.

Przy dźwiękach znanych przebojów seniorzy wspaniale się bawili i tańczyli. Spotkaniu towarzyszyła degustacja regionalnych potraw oraz przysmaków przygotowanych przez uczestników spotkania.

Serdecznie zapraszamy na spotkania seniorów w każdy czwartek o godz. 18.00 do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii .

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

 

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly