23 Kwiecień 2018    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: HomeSpotkanie Klubu Książki

Spotkanie Klubu Książki

27 marca 2017 r. odbyło się kolejne w tym roku spotkanie Klubu Książki. Przebiegło ono w atmosferze zażartej dyskusji na temat nowych pozycji książkowych zakupionych do Biblioteki Publicznej. Każdy z obecnych miał swoich faworytów, jednak jedna autorka całkowicie zajęła członków, a była to Katarzyna Michalak.

Możemy się pochwalić nowymi osobami, które tego dnia dołączyły do Klubu Książki. Cieszymy się bardzo i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych comiesięcznych spotkaniach i dyskusji na temat nowości książkowych pojawiających się na rynku wydawniczym – a to wszystko przy słodkim poczęstunku – umilającym wspólnie spędzony czas.

Katarzyna Michalak – autorka kilkunastu bestsellerowych powieści: „Poczekajka”, „Rok w Poziomce”, „Sklepik z Niespodzianką”, „Mistrz”. Należy do najbardziej wszechstronnych polskich pisarek, swobodnie poruszając się między tak odmiennymi gatunkami jak powieść obyczajowa, sensacja, erotyk i fantasy. W planach ma również powieść historyczną i sagę rodzinną, jak również scenariusz serialu oraz komedii romantycznej.

Na co dzień mieszka w wymarzonym domku gdzieś na mazowieckiej wsi, jest mamą dwóch chłopców, cieszy się spokojnym życiem, śpiewem ptaków, pięknem przyrody i… pisze nową powieść.

Po książki Katarzyny Michalak zapraszamy do siedziby Biblioteki w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach.

Galeria zdjęć 

Małgorzata Grabowska

CKB w Sokołach

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly