28 Maj 2018    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: Home"Dzień Kobiet" w CKB w Sokołach

"Dzień Kobiet" w CKB w Sokołach

5 marca 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet pod hasłem "Odnajdź swoją siłę". Oficjalną część uroczystości rozpoczęła Agnieszka Kurzyna Dyrektor Centrum. Następnie Józef Zajkowski Wójt Gminy Sokoły w imieniu Panów złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia.

Jedną z atrakcji był koncert wokalno-instrumentalny. Wystąpili soliści i zespół Harmonica pod kierunkiem instruktora Piotra Ostrowskiego. Panowie Paweł Dmuchowski, Piotr Ostrowski i Łukasz Kamiński zaśpiewali piosenkę z repertuaru A. Rosiewicza "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. Największą niespodzianką był występ Jakuba Jabłońskiego, który wykonał operowy szlagier "Brunetki, blondynki". 

Następnie odbyło się spotkanie z doradcą interpersonalnym Ewą Guza. Pani Ewa jest licencjonowanym trenerem, rewolucyjnego systemu treningowego STRUCTOGRAM, opartego na  wieloletnich badaniach nad mózgiem, który pozwala poznać siebie i zrozumieć swoje myśli, decyzje oraz zachowania.

Ciekawym punktem programu była prelekcja firmy DepilConcept. Zgromadzone Panie mogły się zapoznać z oferowanymi zabiegami: depilacja woskiem, fotodepilacja, fotoodmładzanie, redukcja naczynek i przebarwień, leczenie trądziku, trwała depilacja jasnych włosów.

W następnej kolejności zaprezentowała się firma "Olejowy Raj". Firma poleca oleje tłoczone na zimno, które są źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Każda Pani miała możliwość skorzystania z doradztwa ekspertów. Miłą niespodzianką było losowanie nagród – zestawów produktowych.

Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń, a każda z Pań poczuła się piękna i ważna. Serdecznie dziękujemy za przybycie :)

Dziękujemy również Warsztatom Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach za wystawienie się ze stoiskiem.

Monika Żukowicz

CKB w Sokołach

Fot. M. Grabowska, M. Żukowicz 

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly