22 Kwiecień 2018    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Urząd Gminy Sokoły

ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: (86) 476-30-10
fax.: (86) 476-30-12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy Urzędu
7:30 - 15:30
Nr konta: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Jesteś tutaj: Home„Bajkowe ferie” w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach

„Bajkowe ferie” w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach

W dniach 24 stycznia i 27 stycznia 2017 r. w Filii Bibliotecznej w Bruszewie oraz w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2017 r. w Sokołach Centrum-Kulturalno Biblioteczne zorganizowało zajęcia dla dzieci pn. „Bajeczne ferie”.

W Bruszewie – w pierwszym dniu –  uczestnicy wykonywali laurkę z motywami zwierzęcymi, drugiego dnia zapoznały się z wierszykiem pt. „Dyzio marzyciel” i wykonały pracę plastyczną „Drzewo marzeń”. Wiele uśmiechu wzbudziła zabawa w „Osiołka”, polegająca na doczepieniu własnoręcznie zrobionego ogonka z zamkniętymi oczami do planszy. Dzieci miały okazję do zagrania w nowe gry planszowe.

W Sokołach – pierwszego dnia – uczestnicy podpisali kontrakt uczestnictwa w zajęciach i zapoznali się ze sobą. Dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych i wykonały laurkę z sercem oraz z zakrytymi oczami umieszczały ogonek na rysunku Kłapouchego. Drugiego dnia zapoznały się z zasadami segregowania śmieci oraz wykonały włochate potworki. Poszukiwały na rysunkach ukrytych obrazków. Trzeba przyznać, że mają super spostrzegawczość! Trzeciego dnia odbył się turniej gier planszowych, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności strategiczne i zręcznościowe. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały duchy-gniotki z gumowych rękawiczek. Czwartego dnia uczestnicy wykonywali figurki z masy solnej.

We wszystkie dni ferii sssssswszyscy uczestnicy bawili się podczas zabaw ruchowych, wspólnie spożywali posiłek i miło spędzali czas. Dzieci na zakończenie otrzymały pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania tego typu.

Małgorzata Grabowska

Agnieszka Kurzyna

 Galeria Bruszewo – zdj. M. Grabowska

 Galeria Sokoły – zdj. A. Kurzyna

 

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

kowr-logo

parafiaSokoly