1 Październik 2020    |    Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Urząd Gminy Sokoły
ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
tel. kom. 519-412-544
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy: 7:30-15:30
Nr konta głównego: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Nr konta do wpłat za odpady komunalne: 36 8766 0005 0000 0824 2000 0400
Jesteś tutaj: HomeWrócić do zdrowia z „MD CARE”

spis rolny

Wrócić do zdrowia z „MD CARE”

NZOZ „MD CARE” sp. z o.o. jest miejscem, którego działanie ukierunkowane jest na poprawę zdrowia i jakości życia osób w różnym wieku i cierpiących z różnych powodów somatycznych,  psychosomatycznych, emocjonalnych i psychicznych.

W strukturach „MD CARE” działają: Zakład Rehabilitacji, Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy, Dzienny oraz Stacjonarny Oddział Psychogeriatrii. Od 2019 roku w ramach kontraktu z NFZ działa też Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych, które dysponuje Dziennym i Całodobowym Oddziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Dziennym Oddziałem Terapii Uzależnień od Alkoholu oraz Dziennym Oddziałem Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych. 
Każdy Pacjent jest inny i nie ma dwóch takich samych historii chorób. Dlatego wszyscy rehabilitanci i podopieczni, którzy trafiają do MD Care, traktowani są jak wyjątkowi goście, z którymi dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Do naszego zespołu wybraliśmy najwyższej klasy personel medyczny, specjalizujący się w prowadzeniu rehabilitacji medycznej i powypadkowej, fizjoterapii i fizykoterapii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, jako jedyni w regionie prowadzimy terapię osób po udarach mózgu i z bólami kręgosłupa z użyciem systemu Octagym.
Proces terapeutyczny uzupełniają działania prowadzone przez: psychiatrę, psychologa, psychoterapeutę, seksuologa, logopedę. Opiekę nad Pacjentami sprawuje także specjalista chorób wewnętrznych. Seniorom z zaburzeniami psychicznymi pomocą służy oddział psychogeriatrii, zapewniamy także opiekę długoterminową. Nasi specjaliści dbają o potrzeby ciała i ducha oraz towarzyszą swoim Pacjentom na wszystkich etapach leczenia, dając poczucie komfortu i satysfakcji.
Z kolei do Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych mogą zgłaszać osoby mające trudności w radzeniu sobie ze stresem, obniżonym nastrojem, lękiem lub napadami paniki, zaburzeniami snu, a także z zaburzeniami seksualnymi, zaburzeniami odżywiania oraz innymi indywidualnymi problemami zgłaszanymi przez pacjenta. Pacjenci mają możliwość korzystania z sesji psychoterapii indywidualnej i specjalistycznej opieki psychiatrycznej, co oznacza, że w uzasadnionych merytorycznie przypadkach, proces leczenia może być wspomagany farmakoterapią.
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu Centrum chorzy odzyskają utraconą sprawność i uzyskają poprawę funkcjonowania, a opiekunowie zyskają pewność, że ich najbliższym została zapewniona pomoc, której potrzebują.
 

NZOZ "MD CARE" Sp. z o.o.
Dworaki-Staśki 46
18-218 Sokoły

Tel: 86 476-34-21

 

eu-logo

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

pomoc-prawna

kowr-logo

parafiaSokoly