14 Listopad 2019    |    Imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Urząd Gminy Sokoły
ul. Rynek Mickiewicza 10
18-218 Sokoły
tel.: 86 476-30-10
tel. kom. 519-412-544
fax: 86 219-41-64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Godziny pracy: 7:30-15:30
Nr konta głównego: 90 8766 0005 0000 0824 2000 0010
Nr konta do wpłat za odpady komunalne: 36 8766 0005 0000 0824 2000 0400
Jesteś tutaj: HomeŚwięto Kobiet oraz Mężczyzn w gminie Sokoły

Święto Kobiet oraz Mężczyzn w gminie Sokoły

W tym roku Święto Kobiet obchodziliśmy cały tydzień J

W poniedziałek, 4 marca, odbyły się Warsztaty Kosmetyczne z firmą Mary Kay. Panie rozmawiały o pielęgnacji skóry twarzy i dłoni, a także doborze makijażu i odpowiednich produktów do typu cery.

We wtorek, 5 marca, Panie i Panowie mieli okazję do ostatnich chwil karnawału – uczestniczyli w Zapustach – tańcach i zabawach.

W czwartek, 7 marca, podczas Warsztatów Kulinarnych poznaliśmy sztukę wykonywania sałatek prowadzonych przez panią Magdalenę Mickiewicz-Kulesza. Uczestniczki mogły dowiedzieć się w jaki sposób dobierać składniki do sałatek, jak przygotować sos, a także co zrobić, aby sałatka była jak najmniej kaloryczna.

W piątek, 8 marca, spotkaliśmy się w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach. Oficjalną część uroczystości rozpoczęła pani Agnieszka Kurzyna, dyrektor CKB. Następnie Wójt Gminy Sokoły p. Józef Zajkowski w imieniu Panów złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Zespół Harmonica wystąpił pod kierunkiem pana Piotra Ostrowskiego i zaprezentował repertuar ludowy: „Laura i Filon”, „W moim ogródeczku”, „Nocka szumiała”, „Jadą goście, jadą”. Zespołowi towarzyszyli instrumentaliści: Tadeusz Idźkowski (akordeon), Piotr Ostrowski (klawisze), Jan Mokrzewski (gitara).

Z krótkim recitalem wystąpili także Łukasz Kamiński oraz towarzyszący mu na gitarze Jan Mokrzewski w duecie akustycznym.

Następnie głos zabrała pani Magdalena Mickiewicz-Kulesza, która wygłosiła wykład pt.: „Czego potrzebują kobiety, by żyć w szczęściu i zdrowiu?”. Opowiadała o zdrowym trybie życia, prawidłowym odżywianiu, ważnej roli aktywności fizycznej.

W niedzielę, 10 marca, świętowaliśmy wspólnie Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Wyświetlaliśmy komedię „Narzeczony na niby”.

Mamy nadzieję, że każde ze spotkań dostarczyło wszystkim pozytywnych wrażeń oraz pozostanie na długo we wspomnieniach, a każda z Pań poczuła się piękna i ważna. Dziękujemy za obecność.

Galeria zdjęć - dzień kobiet 

Galeria zdjęć - warsztaty kulinarne 

CKB w Sokołach

 

eu-logo

czyste powietrze2

PPEcen

ceidg


logo-ostrzezenie

sesja yt

pomoc-prawna

kowr-logo

parafiaSokoly