Kabaret i karnawałowy wieczorek taneczny

20 lutego 2019 roku w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach zatętniło energią i uśmiechem. Wszystko za sprawą przybyłych na występ Kabaretu „Szpilka” i Karnawałowy wieczorek taneczny. Nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy oraz tych okolicznych.

Kabaret seniorów „Szpilka” wystąpił z bardzo ciekawym repertuarem piosenek i skeczy. Zespół działa przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku od ponad 30 lat. W naszej gminie gościł już kilkakrotnie naście lat temu i zawsze był mile przyjęty.
 
Po występie kabaretu rozpoczęła się zabawa taneczna. Poprowadził ją pan Wojciech Ostrowski z Ostrowscy Band. Już podczas pierwszego tańca parkiet wypełnił się po brzegi. Seniorzy wykazali się niesamowitą energią, której pozazdrościć mógłby nie jeden młody. Nie zabrakło także wzruszeń i uśmiechów. Wspaniała atmosfera, doskonała muzyka, dobry humor gwarantowały udaną zabawę wszystkim uczestnikom.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za ich obecność i wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że takie wieczorki na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszej gminy raz będą gromadziły wspaniałe grono ludzi chętnych do integracji.
 
Galeria zdjęć 
Monika Żukowicz
CKB w Sokołach